Hill´s Cup - Telč

31. srpna 2009 v 23:04 | Petr |  Závody
O víkendu jsme byli na prvním závodě této sezony. Na druhém kole Hills cupu, který se tentokrát konal v Telči. Závod měl tři etapy - 5+2+4 km.

Z Prahy jsme vyjeli už v 5:30, abychom sithli veterináře. Na místo jsme dorazili akorát na čas, cca v půl osmé. Ale bohužel, pršelo, pršelo a pršelo. Ještě před startem jsem měl všechny hadry úplně mokrý://.

První etapa se běžela kousek za Telčí, ve vesnici Olší. Kupodivu se v dešti běželo naprosto skvěle. Trať byla poměrně rychlá, mírně vlnitá, spíše po loukách, de facto jenom jedno větší stoupání. Do cíle jsme doběhli ještě docela s energií, až jsem měl trošku vztek, že jsem více nezabral ...Psovi jsem také poprvé dável koktejl Flying Dog - nápoj pro regeneraci psů po zátěži. Pesan to zblajznul, ani se nenadál. Docela vážně uvažuju, že mu to koupím, sám něco podobnýho taky piju a fakt to pomáhá....

Po guláši a sušenkách, který podávala banda z klubu Maxiček, který měli, asi jako vždy, všechno usper zorganizovaný, jsem vyrazili do centra Telče. Neměl jsem vůbec tušení, jak hezký to tam je. Super historický centrum, kavárničky, hospody ....Takovej malej Krumlov.

Na náměstí se taky jel večerní závod. Běžci startovali až po devátý hodině, takže jsme museli mít čelovky. Noční běh je super! Je to zase úplně něco jinýho!

Třetí etapa byla u rybníka Rotštejn. Bohužel jsem na třetí etapě totálně vytuhnul, takže jsme moc dobře nedopadli, ale poznali jsem zase dalších několik fajn lidí a budu se těšit na další závody, kde se doufám zase potkáme!

Díky organizátorům za vynikající akci po všech stránkách:)!